Pragnę poinformować, że funkcjonujący od lutego 2015 r. portal jakchronicinformacje.pl od dnia 11 lutego 2019 r. zmienia nazwę na skutecznyiod.pl.

Zmiana nazwy podyktowana jest lepszym jej dopasowaniem do treści publikowanych na portalu. Materiały publikowane na „Skutecznym IOD” w głównej mierze będą odnosiły się do funkcjonowania oraz wykonywania zadań przez Inspektora Ochrony Danych zarówno w sektorze publicznym, jak i sektorze prywatnym. Skuteczny IOD stanowić będzie przeciwwagę dla drugiego naszego portalu- eRODO.pl na którym publikowane są treści dotyczące wdrażania i utrzymywania zgodności z RODO w małych i średnich firmach.

Dodatkowo uchylając rąbka tajemnicy, po zakończeniu cyklu wpisów „Gwarancje IOD” rozpoczynamy serie wpisów dotyczących wykonywania zadań przez IOD.

Serdecznie zapraszam wobec tego obserwowania portalu skutecznyiod.pl oraz zapisania się na nasz newsletter, a także polubienia fanpage na Facebook-u.

Newsletter

Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Data Legal Solutions z siedzibą w Warszawie (02-691), przy ul. Obrzeżnej 5/502. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera oraz celu wysyłania przez administratora treści marketingowych administratora i podmiotów współpracujących na zasadach określonych w regulaminie portalu. Podanie adresu e-mail jest dobrowolne, lecz jego podanie jest niezbędne do zapisania się do newsletter. Udostępnienie adresu e-mail jest uznawane przez nas jako zamówienie informacji handlowej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Więcej informacji na temat przetwarzania przez nas danych osobowych znajduje się wpolityce prywatności.
Reklama