Strona główna Featured „Jak chronić informacje?” zmienia się w „Skutecznego IOD”

„Jak chronić informacje?” zmienia się w „Skutecznego IOD”

0
„Jak chronić informacje?” zmienia się w „Skutecznego IOD”

Pragnę poinformować, że funkcjonujący od lutego 2015 r. portal jakchronicinformacje.pl od dnia 11 lutego 2019 r. zmienia nazwę na skutecznyiod.pl.

Zmiana nazwy podyktowana jest lepszym jej dopasowaniem do treści publikowanych na portalu. Materiały publikowane na „Skutecznym IOD” w głównej mierze będą odnosiły się do funkcjonowania oraz wykonywania zadań przez Inspektora Ochrony Danych zarówno w sektorze publicznym, jak i sektorze prywatnym. Skuteczny IOD stanowić będzie przeciwwagę dla drugiego naszego portalu- eRODO.pl na którym publikowane są treści dotyczące wdrażania i utrzymywania zgodności z RODO w małych i średnich firmach.

Dodatkowo uchylając rąbka tajemnicy, po zakończeniu cyklu wpisów „Gwarancje IOD” rozpoczynamy serie wpisów dotyczących wykonywania zadań przez IOD.

Serdecznie zapraszam wobec tego obserwowania portalu skutecznyiod.pl oraz zapisania się na nasz newsletter, a także polubienia fanpage na Facebook-u.

Maciej Chodorowski

Prawnik, doświadczony specjalista w dziedzinie ochrony danych osobowych, audytor wewnętrzny ISO 27001, Inspektor Ochrony Danych (IOD), a także prezes zarządu firmy doradczej Data Legal Solutions Sp. z o.o.